Pielgrzymki Modlitwa Uwaga Pomoc ubogim Opieka duchowa
Stowarzyszenie Historia Kontakt Linki

ORĘDZIE MATKI BOŻEJ Z MEDJUGORJA

2 grudnia 2019

 

"Drogie dzieci, gdy patrzę na was, którzy miłujecie mojego Syna, rozkosz wypełnia moje serce. Błogosławię was macierzyńskim błogosławieństwem. Macierzyńskim błogosławieństwem błogosławię również waszych pasterzy ? was, którzy wypowiadacie słowa mojego Syna, błogosławicie Jego rękoma i kochacie Go tak, że jesteście gotowi z radością ponieść dla Niego każdą ofiarę. Wy naśladujcie Tego, który był pierwszym pasterzem, pierwszym misjonarzem. Moje dzieci, apostołowie mojej miłości, żyć i pracować dla innych, dla tych wszystkich, których kochacie przez mojego Syna, jest radością i pociechą w tym ziemskim życiu. Jeśli dzięki modlitwie, miłości i ofierze w waszych sercach jest Królestwo Boże, to wasze życie jest radosne i pogodne. Między tymi, którzy miłują mojego Syna i którzy ze względu na Niego miłują się wzajemnie - słowa są zbędne. Wystarczy spojrzenie, by usłyszeć niewypowiedziane słowa i niewyrażone uczucia. Tam, gdzie panuje miłość, czas już się nie liczy. My jesteśmy z wami. Mój Syn was zna i miłuje. To miłość prowadzi was do mnie i dzięki tej miłości przyjdę do was i będę mówić o dziełach zbawienia. Pragnę, aby wszystkie moje dzieci miały wiarę i czuły moją macierzyńską miłość, która prowadzi ich do Jezusa. Dlatego, dzieci moje, dokądkolwiek pójdziecie, promieniujcie miłością i wiarą jako apostołowie miłości. Dziękuję wam."poprzednie orędzie do druku
Sanktuarium w Medjugorju


W dniu 19 września 2020 r. zmarł JERZY SZKIŁĄDŹ, wiceprezes Stowarzyszenia Matki Bożej Królowej Pokoju i Pojednania w Białymstoku.

Wystawienie odbędzie się we wtorek 22.09 od godziny 15:00 do 21:00 w Domu Pogrzebowym Wierzbiccy, ul. Raginisa 8A, Białystok.

W środę 23.09 wystawienie od godziny 09:00. O 12:30 wyprowadzenie. O 13:00 Msza święta w Kościele Matki Bożej Fatimskiej w Białymstoku.

 

 

2014 – FOTORELACJA